Friday, March 18, 2005

Food for Thought

Why would you spend upwards of $3 on a Wendy's cheeseburger when a Jr. Cheeseburger Deluxe costs just 99 cents? Sure, you only get two ounces of beef instead of a quarter pound, but they're basically the same and cost a whole lot less.

1 comment:

Mike Kilkenny said...

Thanks so very much for taking your time to create this very useful and informative blog.